Fitra facebookissa Fitra linkedInissä

Fitra yrityksenä

Fitra Oy on liikuntaan, hyvinvointiin ja lifestyleen keskittynyt sisällöntuotantoyhtiö sekä maamme johtava sportti- ja hyvinvointikirjojen kustantaja.

Sisältömme palvelevat niin kuluttajia kuin hyvinvoinnin ja liikunnan ammattilaisia sekä yrityksiä, liikuntatoimia ja yhdistyksiä.

Olemme julkaisseet yli 100 hyvinvointi- ja liikuntakirjaa sekä tuottaneet 500 artikkelia, 1000 blogipostausta sekä kymmeniä videotuotantoja.

Fitra Oy on Trainer4Youn tytäryhtiö.


Henkilöstön yhteystiedot, Oulu

Mika Nevalainen, toimitusjohtaja
0400 882 024
mika.nevalainen@fitra.fi

Riku Aalto, kehitysjohtaja
050 349 4099
riku.aalto@fitra.fi

Matti Alasimonen, myyntipäällikkö
050 461 7730
matti.alasimonen@fitra.fi

Janica Alasimonen, asiakaspalvelu
050 343 4066
janica.alasimonen@fitra.fi

Lahti

Kalle Kotiranta, päätoimittaja, kustantaja
040 5022 786
kalle.kotiranta@fitra.fi

Olli Järvinen, graafinen suunnittelija
040 745 4877
olli.jarvinen@fitra.fi

Tampere

Heidi Holmavuo, kustantaja, kustannustoimittaja
040 741 5088
heidi.holmavuo@fitra.fi

Yhteystiedot »

FITRA Oulu
Fitra Oy
Kempeleentie 5
90400 OULU

FITRA Lahti
Fitra Oy
Vesijärvenkatu 15, 3.krs
15140 LAHTI